Маскувальна сітка для воїнів АТО
Учні Оржівського НВК «школа – колегіум» взяли активну участь у плетінні маскувальної сітки для воїнів АТО. Байдужих не було. Учні, вчителі, батьки приносили білу тканину для зимової сітки. Для учнівської молоді ця справа виявилася цікавою і захоплюючою. На перервах було доволі бажаючих долучитися до благодійної акції, вкладаючи частинку своєї душі і серця в добру справу. Ми готові працювати задля Перемоги і підтримки наших вояків на Сході, адже на передовій – справжні герої нашої Батьківщини.
Останні коментарі