Notice: Undefined index: commentinput in /var/www/nvkorzhiv/data/www/nvk-orzhiv.osvitahost.net/wp-content/themes/estatepress/functions.php on line 100

Notice: Undefined variable: layout in /var/www/nvkorzhiv/data/www/nvk-orzhiv.osvitahost.net/wp-content/themes/estatepress/inc/library.php on line 172

Notice: Undefined variable: format in /var/www/nvkorzhiv/data/www/nvk-orzhiv.osvitahost.net/wp-content/themes/estatepress/inc/library.php on line 456
Кабінет виховної роботи

Category Кабінет виховної роботи

«УПА. Герої не вмирають» урок пам’яті

12 жовтня  2018 року  в актовій залі Оржівського ліцею пройшов  загальношкільний виховний захід «Герої не вмирають». Учні 9-А класу на чолі з класним керівником Гогу  Русланою Володимирівною розповіли про самовіддану боротьбу воїнів Української Повстанської Армії (УПА),що надовго залишаться в пам’яті народу, які віддали своє життя без вагань за краще майбутнє своїх дітей і майбутнє незалежної держави – Україна. Під час заходу звучали повстанські пісні, декламувалися вірші. Хвилиною мовчання глядачі та учасники заходу вшанували загиблих воїнів-повстанців.

Read More

Річниця трагедії Бабиного Яру

Річниця трагедії Бабиного Яру завжди була й залишається приводом не тільки згадати про жертв війни та Голокосту,але й вшанувати героїв опору нацизму,що стали взірцем взаємоповаги між народами,прикладом духовного подвигу заради порятунку життя людей.

Read More

Робочі лінійки в Оржівському ліцеї

Традиційно, по понеділках, у вестибюлі Оржівського ліцею проходять робочі лінійки для учнів 5-11 класів. Сьогодні, першого жовтня 2018 року, директор ліцею Олена Колода  під час  лінійки підвела підсумки по проведенню місячника «Увага! Діти на дорозі», вкотре нагадавши правила поведінки  на дорогах, перервах та гойдалках.

Read More

День миру в Оржівському ліцеї

Ми молимось за нашу Україну,

За мир і спокій у містах та селах,

За нашу мову – щиру солов’ їну,

За тишу й затишок в людських оселях.

Саме під таким гаслом  21 вересня  2018 року пройшов Всесвітній день миру в Оржівському ліцеї. Класні керівники провели бесіди, години спілкування на тему миру в Україні і світі. Молодші школярі виготовили паперових голубів, як  символ миру, злагоди та вірності рідній землі,  символічно випустивши  їх у небо з  найкращими побажанням  рідній Україні.

Read More

Конкурс-виставка «Щедрий врожай осені»

19 вересня 2018 року в вестибюлі Оржівського ліцею традиційно відбувся конкурс-виставка «Щедрий врожай осені».   Вихованці закладу активно долучилися до виготовлення чудових виробів з різноманітного природнього матеріалу. Виставка справила хороший настрій та позитивні емоції, як в учнів, так і у відвідувачів виставки.

20180921_094503 20180921_094522 20180921_094621

Read More