Notice: Undefined index: commentinput in /var/www/nvkorzhiv/data/www/nvk-orzhiv.osvitahost.net/wp-content/themes/estatepress/functions.php on line 100

Notice: Undefined variable: layout in /var/www/nvkorzhiv/data/www/nvk-orzhiv.osvitahost.net/wp-content/themes/estatepress/inc/library.php on line 172

Notice: Undefined variable: format in /var/www/nvkorzhiv/data/www/nvk-orzhiv.osvitahost.net/wp-content/themes/estatepress/inc/library.php on line 456
Кабінет виховної роботи

Category Кабінет виховної роботи

День Соборності в Оржівському ліцеї

22 січня Україна святкує  День Соборності.  Сто  років тому, у 1919 році, було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української  Народної Республіки (ЗУНР). В актовій залі Оржівського ліцею  здобувачі освіти 8 –  Б класу на чолі з класним керівником – Хильчук  Любов’ю  Петрівною  підготували свято  до Дня Соборності України «Україна – це ти». Ведучі  заходу  перегорнули сторінки  історичної  долі  України, який вона пройшла  від  територіальної цілісності, і  який був скроплений кров’ю мільйонів незламних борців . Під час свята  декламувалися  вірші та звучали пісні  про Україну.

Read More

Тренінг «СТОП – БУЛІНГ: попередження жорстокості та насильства серед учнівської молоді».

Сьогодні на часі особливо гостро постало питання по протидії булінгу в шкільному середовищі.  24 січня  2019 р.  в Оржівському ліцеї  практичний психолог-консультант тренер РМНГО «Новий рівень»  з м. Рівне Сергій Терентьєв провів у 10 – х класах тренінг «СТОП – БУЛІНГ: попередження жорстокості та насильства серед підлітків».

Read More

Святий Миколай завітав до Оржівських дітей

В Україні здавна шанують Миколу Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує усім віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі світлі почуття, надихає  на добро. 

Read More

Обласний етап змагань спортивної гри «Сімейні перегони. Рухова активність»

25 листопада 2018 року в приміщенні  спортивного залу  ЗОШ № 8  м. Рівне пройшов  обласний етап спортивно – сімейного свята. 

Read More

День вшанування жертв пам’яті голодомору в Україні.

Проходять роки, минають десятиліття, а трагедія 1932-1933 рр.  і до наших часів хвилює людські серця . І тих, кого вона зачепила своїм чорним крилом, і тих, хто народився після тих страшних років. Вона завжди буде об’єднувати всіх живих одним спогадом, однією печаллю,однією надією.

Read More