«Привіт із мирної землі»
«Привіт із мирної землі» саме під таким гаслом учні Оржівського НВК «школа– колегіум» долучилися до збору продуктів харчування, які будуть відправлені в зону АТО. Учнівська молодь, учителі, працівники школи, батьки на протязі тижня зносили продукти, які вкрай необхідні на передовій, щоб наші вояки відчули тепло земляків. Для дітей це вже стало доброю традицією, адже проводять такого роду акції, вже четвертий рік. Тим паче, серед наших односельчан є ті, хто і сьогодні захищають східні рубежі України. Школярі кажуть, що переживають за бійців, які воюють на Сході. І бажають їм найшвидшого повернення додому живими й з перемогою.
Останні коментарі