Закриття табірної зміни « Дружба єднає наші серця»
14 червня 2017 року підійшла до закінчення табірна зміна пришкільного табору відпочинку з денним перебуванням « Сонцеграй». Після ранкової аеробіки діти вишикувались на урочисту лінійку з нагоди закриття табору. Кожен загін представляв свій девіз, речівку і загонову пісню. У підсумку роботи ведучі нагородили почесними грамотами кращі загони за активну участь у загальнотабірних заходах. Після лінійки для дітей в актовій залі відбулася святкова дискотека « Дружба єднає наші серця» з різноманітними конкурсами та іграми. В післяобідній час загони вирушили на екскурсії в дубову галявину. По завершенню останнього дня перебування в таборі вихователі провели для дітей інструктажі з техніки безпеки на літо та вкотре нагадали правила безпечної поведінки .
Останні коментарі